Firma

Profil

Projektmanagement Polska jest zespołem zaangażowanym w realizację projektów przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Długoletnie doświadczenie i fachowa wiedza naszego ukierunkowanego na klienta zespołu pozwala naszym klientom i naszej firmie czerpać korzyści ze współpracy. Dotrzymywanie terminów i najwyższą jakość naszych usług przy konkurencyjnych cenach pozwoliły nam z sukcesem zrealizować wiele projektów w Polsce.

W procesie realizacji inwestycji „pod klucz" oferujemy Państwu pełną gamę świadczeń wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami we wszystkich fazach realizacji projektu: od pomocy w pozyskaniu nieruchomości poprzez projektowanie, rozwój i zarządzanie projektami budowlanymi , generalne wykonawstwo, nadzór aż do oddania inwestycji do eksploatacji. W wielu projektach uczestniczymy również jako inwestor, współinwestor oraz deweloper tworząc dla każdego projektu odrębne spółki celowe realizujące wysokiej jakości projekty komercyjne i mieszkaniowe.

Usługi

Prosta droga do celu

W przypadku realizacji inwestycji budowlanych konieczne jest fachowe wsparcie Inwestora ze strony kierowników, inżynierów budowy jak również inspektorów nadzoru lub rzeczoznawców a także menadżerów projektu. Zespół PROJEKTMANAGEMENT współpracuje z Inwestorem udzielając mu profesjonalnego wsparcia przy organizacji budowy, sporządzaniu dokumentacji, zarządzaniu jakością, kosztami i terminami. Kontrola projektu PMP to zespół osób, których celem jest bieżące wspieranie Inwestora w trakcie realizacji inwestycji w szczególności realizacji robót budowlanych.

Partnerzy

Firma E

Projektmanagement Polska od roku 1997 współpracuje na zasadach partnerskich z doświadczonymi firmami księgowymi, kancelariami podatkowymi i prawniczymi oraz bankami, wyspecjalizowanymi firmami budowlanymi, architektami, projektantami branzowymi, geologami, geotechnikami, hydrologami oraz generalnymi wykonawcami. Świadczymy usługi na rynku polskim dla klientów międzynarodowych.

Firma D

Na stałe współpracujemy z wieloma profesjonalnymi dostawcami i producentami elementów wykończeniowych, budowlanych i wyposażenia, tak jak np z firmą Good Lock & Doors dostarczającą najwyższej jakości drzwi z zastosowaniem najnowszych, unikalnych technologii.

Firma C

Autorami realizowanych projektów są renomowane biura architektoniczno - projektowe, współpracujemy z doświadczonymi jednostkami w każdej branży.

Firma B

Dla optymalizacji modelu inwestycji na stałe wspierają nas także najlepsze doświadczone kancelarie prawne, notarialne i finansowe.